משלוח שוקולד

משלוח שוקולד

כחלק משירותי חברת פרי ופרח, עימנו תוכלו להזמין משלוח שוקולד מובחר ומעוטר המוגש כזר או כמארז שוקולד, המשלוח מוצע כמתנה נפרדת או כחלק ממארז שי גדול יותר של מגשי פירות, בקבוק יין או קאווה, פירות יבשים או דובי. אין ספק כי הוא יתקבל בברכה בקשת רחבה של אירועים ועל ידי כל האנשים.

 

סוגים שונים של משלוחי שוקולד

עימנו תוכלו לבחור בסוגים שונים ומרהיבים של משלוחי שוקולד מרהיבים, הכוללים בין היתר את האפשרויות הבאות:

  • זר שוקולד מעוצב ומרשים הנשזר ומעוצב בקפידה על טהרת שוקולד מבוחר. מדובר בזרים המוצעים עם עיטורים ותוספות שונות כמו בקבוק יין, ומהווים מחווה מתוקה, מרהיבה ומרגשת שכל אחד ישמח לקבל, החל משי רומנטי, דרך מתנה ליולדת ועד לתוספת מתוקה ומבוקשת לשולחן החג.
  • מארזי שוקולד מובחרים ומכובדים של מיטב סוגי ויצרני השוקולד בעולם, כדוגמת שוקולד פררו רושה. המארז המרשים והאיכותי מתאים כשי יוקרה לקשת רחבה של צרכים, בין אם עבור מתנת יום הולדת, שי לבוס או כמתנת הוקרה.
  • תוספת של שוקולד – בעת הזמת משלוח פרחים תוכלו לצרף תוספת של מטבל שוקולד בננות או תותים טבולים בשוקולד, וכמובן בתוספת של מארז או זר מתוק משוקולד.

 

סוגים שונים של שוקולדים

אנו מציעים ללקוחותינו משלוחי שוקולד מובחר המבוססים על אחוזים גבוהים של קקאו בשלל סוגים וטעמים, לרבות האפשרויות הבאות:

  • שוקולד מריר – אינו מכיל כלל מוצרי חלב ולכן נחשב למוצר פרווה, בעל אחוזים מאוד גבוהים של מוצקי וחמאת קקאו, בתוספת של מעט סוכר. השוקולד המריר ידוע בטעמו הייחודי והמודגש.
  • שוקולד מריר חלבי – מכונה גם שוקולד כהה ומכיל כמות קטנה של מוצרי חלב, בעל אחוזים גבוהים של מוצקי קקאו, ומוכר בטעם מריר, עשיר ומשובח.
  • שוקולד חלב – מכיל כמות גבוהה של מוצרי חלב, מוצקי קקאו וסוכר, ונחשב לשוקולד בעל טעם קליל ומתוק האהוב על כולם.
  • שוקולד לבן – מכיל כמות גבוהה של חמאת קקאו ואינו כולל מוצקי קקאו, ולכן מקבל את צבעו הבהיר. השוקולד מוכן בתוספת של חלב וסוכר, והינו בעל טעם קליל ונימוח.
  • שוקולד זהוב – מורכב משילוב של שוקולד כהה ולבן המעניק לו גוון זהוב וטעם מובחר וייחודי.

 

הזמנת משלוחי שוקולד

להזמנת משלוח שוקולד כזר או במארז מובחר, בין אם כמתנה בפני עצמה או כתוספת, צרו קשר עם מרכז ההזמנות הארצי של פרי ופרח בטלפון 03-5600502, והמשלוח ייצא ליעדו במועד המבוקש.