מגש ירקות מעוצב

מגש ירקות מעוצב

אנו בפרי ופרח מציעים ללקוחותינו שפע של מגשי ירקות מעוצבים, שיעניקו להם פתרונות אירוח טעימים, מרהיבים ומאוד בריאים. המגשים שלנו מתאימים למגוון גדול של צרכי אירוח ואירועים, ומעניקים פתרון אירוח טבעי, בריא ולא משמין. ניתן להזמינם כמשלוח בפני עצמו או לצד מגשי פירות מתוקים ועסיסיים.

 

מגשי ירקות איכותיים ומעוצבים

אנו מציעים לכם מגשי ירקות איכותיים עם היצע מגוון ומרשים של סוגי ירקות חתוכים ומעוצבים, הניתנים להזמנה בתוספת של מטבלים משובחים. כל מגש ירקות חתוך שאנו מכינים מיוצר לאחר קבלת ההזמנה מחומרי גלם טריים הטובים ביותר בשוק, אשר נבחרים בקפידה מבחינת זניהם ושלמותם. בנוסף לכך, אנו מתכננים, מעצבים וחותכים את הירקות בשימת לב רבה, למען קבלת מגש מעוצב ומרהיב ביופיו השם דגש על שילובם הנכון של צורות חיתוך, צבעים וטעמים. את המגשים תקבלו במועד לכל יעד מבוקש כשהם ארוזים בקפידה ומוכנים להגשה ואכילה.

 

למה דווקא מגשי ירקות?

בעידן בו אנו חיים עולה המודעות לחשיבות ניהול אורח חיים בריא ומאוזן, המבוסס בין היתר על אוכל בריא, טבעי ומזין, שהינו דל בקלוריות ועשיר בערכי תזונה. כפועל יוצא מכך, גם באירועים ומפגשים חברתיים אנשים רבים מעדיפים תקרובת המתאימה לאורחות חייהם, שאינה שוברת את הדיאטה שלהם. זהו בדיוק הפתרון שיש לנו להציע בדמות מגש ירקות מעוצב המכיל שפע של ירקות טריים, טעימים ובריאים. יתרה מכך, הגשת תקרובת בריאה וקלילה עבור צרכים שונים, כמו פגישה עסקית, תורמת למניעת מצבים של כבדות ותשישות בגין כיבוד כבד ועשיר בשמן, ומעניקה תמריץ אנרגטי לגוף המסייע בשמירה על ריכוז וחיוניות.

 

מגשי ירקות לשלל צרכי אירוח

מגשי הירקות שאנו מציעים מתאימים למגוון צרכי אירוח, לרבות האפשרויות הבאות:

  • צרכים ואירועים עסקיים – כדוגמת ישיבות צוות, ישיבות הנהלה, הרמות כוסית ואירועי חברה בהם מתבקשת תקרובת מרשימה, ייצוגית וקלילה. את המגשים ניתן להזמין לצרכים חד פעמיים או באופן שוטף, ובהתאמה לצרכי ופעילויות החברה.
  • אירועים ומפגשים פרטיים – כדוגמת מפגש חברים, מסיבה, מסיבת רווקות, שבת חתן, ימי חג וימי אבל. המגשים יתקבלו כתוספת מבורכת, מזינה, בריאה וטעימה, שתחסוך מכם את טרחת הכנת המנות לאורחים.

 

הזמנת מגשי ירקות

להזמנת מגשי ירקות טריים, חתוכים ומעוצבים, אשר יעניקו לאורחים שלכם כיבוד קל, טעים ובריא, צרו קשר עם מרכז ההזמנות הארצי של פרי ופרח בטלפון 03-5600502. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם מגש ירקות המתאים במדויק לצרכים שלכם.