מגשי אירוח למשרד

מגשי אירוח לישיבות

אנו בפרי ופרח מציעים לכם מגשי אירוח למשרד בשלל סוגים, גדלים ושילובים של מגשי פירות וירקות טריים ומעוצבים, ומגוון מארזי משלוחי שוקולדים משובחים. מגשי האירוח מתאימים הן לצרכים שוטפים ויומיים של המשרד, והן עבור אירועים וצרכים מיוחדים וחד פעמיים. את המגשים נספק לכם במועד המבוקש על ידי שליח אדיב וייצוגי, כשהם ארוזים בקפידה ומוכנים לאכילה.

 

מגשי פירות טעימים ומתוקים

באתר שלנו תוכלו ליהנות ממבחר עשיר, מתוק, עסיסי ואיכותי של מגשי פירות העונה ופירות אקזוטיים, המוצעים בשלל גדלים וצורות הגשה, כדוגמת הגשה במגשי פירות סושי או כסלסילת פירות שופעת כל טוב. המגשים יהוו תוספת מתוקה, מרעננת, מפנקת ובריאה עבור שלל מצבים וצרכים של החברה. ניתן לקבלם עם מגוון תוספות לרבות מזלגות, מטבל מייפל, מטבל שוקולד, צלחת של פירות יבשים ממולאים, ותותים ובננות טובלים בשוקולד.

 

מגשי ירקות מעוצבים ובריאים

עימנו תוכלו גם להזמין מגוון איכותי של מגשי ירקות מעוצבים, טריים, בריאים וטעימים. המגשים מגיעים עם מטבלים מעולים ומציעים שפע של סוגי ירקות הנבחרים ונחתכים בקפידה, על מנת לספק חוויית חושים ואירוח מושלמת, קלילה, מזינה ובריאה.

 

מגשי אירוח לצרכים שוטפים של המשרד

מצויים ברשותנו כל הידע, הכלים והיכולות על מנת לספק למשרדכם מגשי אירוח באופן שוטף וקבוע. המגשים יכולים לשמש בין היתר עבור ארוחות צהרים ובוקר מזינות וקלילות לצוות עובדי המשרד, או מגשי אירוח לישיבות צוות והנהלה. מדובר במנות שיעשירו את התפריט היומי של עובדיכם, ויעניקו להם ארוחה לא מכבידה ובריאה שתרענן ותחדש את מלאי האנרגיה שלהם. בנוסף לכך, ההשקעה במגשי אירוח מעוצבים, מפנקים, טעימים ובריאים תעיד על רמת האכפתיות והדאגה לצרכי העובדים, ותהווה תוספת מבורכת ומוערכת מצידם.

 

מגשי אירוח לצרכי משרד ייחודיים

מלבד דאגה לצרכיו השוטפים של המשרד, אנו מספקים גם מגשי אירוח של פירות, ירקות ומארזי וזרי שוקולדים לצרכים ייחודיים וחד פעמיים של העסק. מדובר בצרכים הכוללים מגוון אירועי חברה כדוגמת השקות, מסיבות, הרמות כוסית, ימי עיון, ימי גיבוש וכיף, מתנה לחג ומתנות יום הולדת לעובדים. כך למשל, אתם יכולים לפנק צוות משרד שהגיע להישגים מרשימים עם זר שוקולדים בתוספת בקבוק יין וברכה אישית של מנהל החברה.

 

הזמנת מגשי אירוח למשרד

להזמנת מגשי אירוח למשרד עבור צרכים שוטפים או מיוחדים, צרו קשר עם מרכז ההזמנות הארצי של פרי ופרח בטלפון 03-5600502. אנו נשמח לספק גם לכם שירות מקצועי, איכותי ואמין בסטנדרטים הגבוהים ביותר.