מארזי שוקולד

מארזי שוקולד

אחד משירותיה של חברת פרי ופרח הינו משלוחי מארזי שוקולד מובחרים, כדוגמת פרליני שוקולד ושוקולד פררו רושה, היכולים להוות תוספת נאה למשלוח של סלסלת פירות או לעמוד כמתנה בפני עצמה. המארזים מהווים שי נאה שימח כל אחד, בין אם כמתנה ליולדת, מתנת יום הולדת, שי לחג, מתנת הוקרה, מתנה רומנטית או מתנה לחבר בעבודה.

 

מקורו של השוקולד כמתנת האלים

מקורו של השוקולד במספר זני עץ קקאו הגדלים ביערות הגשם של דרום אמריקה, אשר היו מוכרים כבר בימי קדם בקרב תרבויות עתיקות של בני המאיה והאצטקים. הם התייחסו אליו כמתנת אלים שנועדה להעשיר, לשמח ולרומם את בני האדם. השוקולד מופק מפולי הקקאו ונדרשת כמות של מאות פולים בכדי לייצר קילו אחד. פולים אלו עוברים תחילה הליכי שטיפה, ייבוש וקלייה, ולאחר מכן הם נטחנים לכדי חומר בעל מרקם משחתי המשמש להכנת מוצקי וחמאת קקאו, המהווה את הבסיס לשוקולד בשלל טעמים וסוגים לרבות שוקולד מריר, חלבי ולבן.

 

כל אחד אוהב שוקולד

מארז של שוקולד משובח הינו מתנה שכל אדם בכל גיל ישמח לקבל. מדובר במתנה מתוקה המסמלת את חיבתנו ואהבתנו למקבלה, המקושרת להנאת החושים, לאושר ומצב רוח טוב. אגב, הרגשה זו אינה רק בגדר סמל אלא הוכח כי בשוקולד איכותי המכיל כמות גבוהה של קקאו מובחר, יש חומרים הגורמים להתעוררות חושים, הנאה ואנרגיה. מעבר לכך, אצלנו מארזי שוקולד מוגשים כשהם ארוזים ומעוצבים בקפידה. כלומר, המשמעויות והאיכויות שקיימות במארזי שוקולד גורמה מעוצבים הופכות אותם למתנה מושלמת למרבית סוגי האנשים, האירועים והמצבים.

 

מתנה אידיאלית לשלל אנשים ואירועים

כאמור, מארז שוקולד איכותי ומהודר מהווה מתנה אידיאלית לקשת רחבה של אנשים וסוגי אירועים. כך למשל, בהיותו סמל לתשוקה, פיתוי ואהבה מהווה השוקולד מתנה רומנטית מושלמת לבן או בת זוג בחג האהבה, יום הנישואין, או פשוט כמחווה רומנטית משמחת. כמו כן, מארז של שוקולד משובח יתקבל בברכה על ידי יולדת, דודה שמארחת אתכם לארוחת חג הפסח, או עבור חגיגת יום הולדת של חבר יקר. בנוסף, מארז יוקרתי של שוקולד הינו מתנה אידיאלית לבוס או לעמית לעבודה, בין אם כמתנה לחג, מתנת יום הולדת, הוקרה או פרידה.

 

הזמנת מארזי שוקולד

להזמנת מארזי שוקולד משובחים ומובחרים כתוספת או כמתנה בפני עצמה, ולקבלת מידע נוסף בנושא, צרו קשר עם מרכז ההזמנות הארצי של פרי ופרח בטלפון 03-5600502. אנו נשמח לסייע לכם בבחירת מארז מתאים, אותו נדאג לשלוח כשהוא ארוז בקפידה אל כל יעד ובכל מועד מבוקש.